Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)

Go down 
+3
xarvatina
zdravkop
SKOFIELD***
7 posters
АвторСъобщение
SKOFIELD***
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Registration date : 28.01.2008

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty30/1/2008, 19:16

Върнете се в началото Go down
zdravkop
Професионален шофьор
Професионален шофьор
zdravkop


Брой мнения : 112
Age : 60
Град : Плевен
Интереси : коли, жени, история, политика, спорт
Кара : Вектра Б, X18ХЕ, 98г.
Registration date : 30.05.2007

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty1/2/2008, 15:16

Защо да са луди руснаците? Много си е добър човека, истински Опел фен! Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) 947724
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 42
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty12/11/2008, 14:14

е аиде ако някои може да ми каже от къде мога да си намеря тая добавка за предната и задната броня, праговете и фаровете са лесна работа, стопове не ми трябват щото е комби
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty12/11/2008, 17:11

За София-бул."П.Яворов" №50-56 близо до бившия Sofia Land магазина се казва Street MANIA,има си каталог избираш и поръчваш!
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
opel vi
Новак
Новак



Брой мнения : 6
Age : 37
Град : София
Интереси : Дърпане на ръчна
Кара : Vectra A 2.0 i
Registration date : 06.11.2008

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty12/11/2008, 18:08

Много хубаво я направи
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 42
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty14/11/2008, 13:52

ми за варна...
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty14/11/2008, 14:36

xarvatina написа:
ми за варна...
Можеш да отидеш при MG Tuning, в аспарухово, още в началото, под моста

в никакъв случай не ходи при Lion Tuning, имат магазин на кулхозния пазар, и сервиз пак в аспарухово, но на другия, далечния край на варна, там изработката, услугите и абсолютно всичко е под ниво!!! качество никакво! недей ходи там, мно дълго ще ги псуваш! не е само мое мнението:)
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 42
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty17/11/2008, 11:05

благодаря за насоката колега, знам че имаше едни кавали някъде в аспарухово които се занимават с такива неща и че го правят супер некачествено но незнаех за кои точно става въпрос...
от 3 години я карам вектричката, бях решил да я продавам но се отказах сега и реших за я понакича малко... сега чакам да ми докарат едни фаорве, а по-натам, на пролет евентуално ще оправим и броните и праговете
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty17/11/2008, 20:53

xarvatina написа:
благодаря за насоката колега, знам че имаше едни кавали някъде в аспарухово които се занимават с такива неща и че го правят супер некачествено но незнаех за кои точно става въпрос...
от 3 години я карам вектричката, бях решил да я продавам но се отказах сега и реших за я понакича малко... сега чакам да ми докарат едни фаорве, а по-натам, на пролет евентуално ще оправим и броните и праговете
Успех в начинанието ти пожелавам колега Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) 433126
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 42
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty18/11/2008, 11:19

мерси, дано начинанието ми да стигне до краи като съм си го планувал...
Върнете се в началото Go down
VectraB 136hp
Новак
Новак



Брой мнения : 6
Registration date : 14.11.2008

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty6/12/2008, 09:29

мм яко Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) 660794 Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) 347372 Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) 658952
Върнете се в началото Go down
genata834
Новак
Новак
genata834


Брой мнения : 7
Age : 41
Град : ispania - zaragoza
Кара : vectra 2000 16v 136cv 1998g
Registration date : 08.12.2008

Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty8/12/2008, 15:38

zdraveite mom4eta mislq 4e tuning aksesuarite sa po evtini ako gi pory4ate po internet direktno ot proizvoditelq.vsi4kite tiq tuning aksesoari kato farove stopove i t.n. idvat ot germania az sega malko si tuningovam moqta vectra i vsi4ko sam pory4al po internet ot germania i dosta 6te spestq znaete 4e prez kolkoto race minava edna stoka tolkova po skypa stava.6tevi pratq tozi sait dano vi pomogne tuka ima po4ti vsi4ko za vectra b. http://shop.ebay.es/items/?_nkw=opel+vectra+b&_sacat=0&_fromfsb=&_trksid=m270.l1313&_odkw=opel+vectra+b&_osacat=137491[/url]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)   Ето идеален начин за лек тунинг на колата :) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ето идеален начин за лек тунинг на колата :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Моторспорт :: Тунинг-
Идете на: