Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как се скъсяват пружините на векра

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vectra 2.0
Новак
Новак
Vectra 2.0


Брой мнения : 6
Registration date : 19.06.2009

Как се скъсяват пружините на векра Empty
ПисанеЗаглавие: Как се скъсяват пружините на векра   Как се скъсяват пружините на векра Empty19/6/2009, 15:23

значи имам проблем с пруйините понеже колеги с други коли си скъсиха пруйините и на мен много ми хареса реших да направя така и с моята колица но излезна проблена че на др коли задните пружини са стеснени само от едната страна а на вектрата ми са стеснени и от двете страни и ако изрежа от прийината после няма да може да легне върху тампона.
пък и за предните
ако може да ми дедете някакво инфо,всичко което може да ми е от помощ
по колко намотки да махна и така.
и маля не ми казваите за спортното окачване
знам мн добре за него че е по добре и още сумата му и обяснения.
моята Векричка е 2.0 и най-добре си побягва ама с това гадно окачване несмея да я напъвам мн.
блг на всички предварително Как се скъсяват пружините на векра 347372 Как се скъсяват пружините на векра 947724 Как се скъсяват пружините на векра 347372
Върнете се в началото Go down
dicthebig
Бута рушвети
dicthebig


Брой мнения : 25
Интереси : КОЛИ, ОРЪЖИЯ,ЖЕНИ (В ОБРАТЕН РЕД)
Кара : VECTRA C20NE и Y20DTH
Registration date : 28.06.2009

Как се скъсяват пружините на векра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се скъсяват пружините на векра   Как се скъсяват пружините на векра Empty20/11/2009, 10:38

Баце, що не пробваш първо да си вържеш пружините.Така ще ги скъсиш(Ще стоят постоянно свити) и ако не си доволен - може да си върнеш оригиналния вид.

Въпрос - с какви гуми не смееш да натискаш колата, че ако си с оригиналните 195/65 и скъсяваш пружини --


Аз съм със 195/50 и тогава снижавай окачването.

Инак закача да знаеш и с оригиналните пружини.
Върнете се в началото Go down
Vectra 2.0
Новак
Новак
Vectra 2.0


Брой мнения : 6
Registration date : 19.06.2009

Как се скъсяват пружините на векра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се скъсяват пружините на векра   Как се скъсяват пружините на векра Empty29/11/2009, 00:19

ами аз сменям гуми през 2-3 седмици но най вече карам с 185/65 това с стискането на пружините как става защото ми се е вътряло и главата нещо такова не немога да го доизмисля
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как се скъсяват пружините на векра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се скъсяват пружините на векра   Как се скъсяват пружините на векра Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как се скъсяват пружините на векра
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Ходова част-
Идете на: