Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Въпрос за ц20 не-за инсталацията

Go down 
АвторСъобщение
metometo
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Registration date : 02.08.2009

Въпрос за ц20 не-за инсталацията Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос за ц20 не-за инсталацията   Въпрос за ц20 не-за инсталацията Empty2/8/2009, 14:19

Здравеите колеги имам вектра 16 sv 91г..Карам и една астра 18нз, обаче приртропа мотора и купих ц20 не мотор, обаче от вектра..обаче ми липсват кабелите.,Скоро си сложих мотора от вектра ц 20 не.Обаче мотора няма инсталация.Всичко беше в един гараж и взехмe цялата инсталация , всички кабели, обаче се оказа след като рзплетахме нещата че някои от кабелите са отрязани, и цялата инсталация по мотора я няма.В предния кош няма никакви кабели, освен тези за фаровете.Иначе всичко останало съм го взл.комп и дебитомери бубини , всичко каквото трябва.Единия краи които влиза откъм шофиора си е там свичко.Другия които влиза за към под жабката лиспсва.Има една букса коиято стои около акомулатора, кръгла, такава като н на вратите.От нея ли се връзват останалата част от кабелите , които отиват към мотора и към компютъра, където е под жабката.Мотора е от вектра CD-Само от такава ли да търся инсталация или от всякво ц 20 не
Ще съм благодарен ако ми помогнете тук от форума, или някои които е минал по пътя с тая присадка., че го качих тоя мотор вече в астрата пук не мога да го запаля сега.
Поздрави
Върнете се в началото Go down
 
Въпрос за ц20 не-за инсталацията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Електрическа инсталация и електроника-
Идете на: