Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Голям проблем с Вектра б 2.0 ДТИ 82 КОНЯ 1996Г

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
vectrataa
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Registration date : 30.12.2009

Голям проблем с Вектра б 2.0 ДТИ 82 КОНЯ 1996Г Empty
ПисанеЗаглавие: Голям проблем с Вектра б 2.0 ДТИ 82 КОНЯ 1996Г   Голям проблем с Вектра б 2.0 ДТИ 82 КОНЯ 1996Г Empty30/12/2009, 19:31

Проблема ми е следния
Колата си вървеше идеялно без никакви проблеми ...
Прибирам колата в гаража .. след 10тина дни отивам да я искарам ... Въртя подгрявам няма никои ..... Купих нови свещи 4те ги смених завъртих не става .... напразно върти просто изнервих се до краен предел ..... Идва 1 маистор в гаража да гледа колата Отваря Горивния филтър имаше нафта доля му до горе затвори го и каза върти отивам въртя няма никои ......... Тои ми каза че не отива нафта до Дюзите на двигателя стигало до помпата а тя не подавала импул до дюзите за да може да стартира двигателя .... Гледахме маркучите за обратна нафта кво ли не прави и ми каза моито момче мисля че 99% ти е ПОМПАТА ....... и като ми каза ми стана лошо.... Днес ходих да говоря с 1 познати на опел сериза казах му тои ми вика да я дърпаме след празниците да я закарам да я проверят на комп... какво щяло да излезе и ми вика ако е помпата наитстина нова струвала към 5-6 бона ... не си заслужавало трябвало да хвърлям колата , имало друг вариант втора ръка към 2 бона излизало с мотажа ..... и съм отчян Трябва да я влача до сервиза чак на 4 ти януари ... Какво ме бихте посъветвали Горивния филтър не съм го сменял и никакви маркучи .... само смених свещите но без никакъф ефект ...... МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО Exclamation Question
Върнете се в началото Go down
ерменчев
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове



Брой мнения : 53
Град : ПЛОВДИВ
Интереси : ЛОВ И ОПЕЛИ
Кара : VEKTRA B 2.0 DTI 16V
Registration date : 04.01.2009

Голям проблем с Вектра б 2.0 ДТИ 82 КОНЯ 1996Г Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голям проблем с Вектра б 2.0 ДТИ 82 КОНЯ 1996Г   Голям проблем с Вектра б 2.0 ДТИ 82 КОНЯ 1996Г Empty18/3/2010, 20:38

Колега подкара ли колицата и ако си я палнал какъв беше проблема.
Пиши,ако нямаш нищо против за да разберем за какво става дума.
Върнете се в началото Go down
 
Голям проблем с Вектра б 2.0 ДТИ 82 КОНЯ 1996Г
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Problem s vectra B 2.0 16v DTI

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Електрическа инсталация и електроника-
Идете на: