Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Проблем с паленето и работата на Вектра А! Помагайте!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Aardwolf
Новак
Новак



Брой мнения : 6
Registration date : 27.04.2010

Проблем с паленето и работата на Вектра А! Помагайте! Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с паленето и работата на Вектра А! Помагайте!   Проблем с паленето и работата на Вектра А! Помагайте! Empty27/4/2010, 23:24

Здравейте, имам Опел Вектра А 90г., 1.8i, моноинжекция, 90 к.с.
Проблема е, че веднъж както си карах и колата си работеше перфектно, спрях за 15-20 минути. След което запалих и потеглих, но точно след 10 метра колата започна да прекъсва и угасна! Пробвах да запаля пак няколко пъти, но не стана. Оставия за 15-тина минути (двигателя позастина малко), пробвах да запаля и тя запали - след няколко километра пак направи същия проблем(едва се прибрах). Откарах я на майстор, той установи, че е изгояло последното стъпало на компютъра. Последва преглед на инсталацията и смяна на компютъра. Следкоето колата запали и работеше добре, но само 5 мин, след което пак започна да прекъсва и гасне. Проверихме налягането на горивната помпа - добре е! Сменихме още веднъж компютъра за всеки случай.....взе че с него работеше, но успя да измине не повече от 15 километра....и пак същия проблем. Откарах я при друг майстор....той каза, че проблема бил от компютъра - сменх още 4 обаче проблема остава, а той продължава да си твърди че е от него, но не ми се вярва от 6 броя компютри - всички да са с еднакъв проблем.

Ако някой има идея кажете! Благодаря предварително :)

skype: aardwolf77 (за всеки случай, ако някой реши да пише лично :))
Върнете се в началото Go down
vantik
Новак
Новак



Брой мнения : 9
Age : 54
Град : Sofia
Кара : Vectra A
Registration date : 13.01.2011

Проблем с паленето и работата на Вектра А! Помагайте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с паленето и работата на Вектра А! Помагайте!   Проблем с паленето и работата на Вектра А! Помагайте! Empty16/1/2011, 15:24

Колега , имах същият проблем като твоя. Всичко което си описал ми се случи и на мен. Правих какво ли не. И накрая се оказа , че дистрибуторната капачка е пробила. Смених я и двигателя замърка като котенце.
Върнете се в началото Go down
 
Проблем с паленето и работата на Вектра А! Помагайте!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Problem s vectra B 2.0 16v DTI

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Ремонти-
Идете на: