Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кората на вратата при вектра А

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty7/8/2007, 20:13

Мойта е почнала да се къса,да имате предложения как да я спръъъъ Кората на вратата при вектра А 294691 а от любопитство-> ваща почнала ли е да праи същите истории Кората на вратата при вектра А 970372
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
zdravkop
Професионален шофьор
Професионален шофьор
zdravkop


Брой мнения : 112
Age : 60
Град : Плевен
Интереси : коли, жени, история, политика, спорт
Кара : Вектра Б, X18ХЕ, 98г.
Registration date : 30.05.2007

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty8/8/2007, 13:07

VECTRA написа:
Мойта е почнала да се къса,да имате предложения как да я спръъъъ Кората на вратата при вектра А 294691 а от любопитство-> ваща почнала ли е да праи същите истории Кората на вратата при вектра А 970372
Къде точно се къса? Моята не е чула за скъсване, но съм забелязал, че масово на Вектрите А се къса точно там, къдета се свързват подлакътника с черната облицовка на вратата. Там им е слабото място. Според мен това не подлежи на ремонт, защото не е плат, а някаква изкуствена материя.
Върнете се в началото Go down
cecko_pleven
TEAM
TEAM
cecko_pleven


Брой мнения : 125
Age : 44
Град : Плевен
Интереси : кар аудио
Кара : Opel Vectra B 2.0 DTI
Registration date : 27.05.2007

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty12/8/2007, 20:24

Това е проблем при всички Вектри А и Калибра така, че Здравко по-добре отиди на автотапицер ( знам къде има едни много добри) мисля че не дерат кожи
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net/index.htm
zdravkop
Професионален шофьор
Професионален шофьор
zdravkop


Брой мнения : 112
Age : 60
Град : Плевен
Интереси : коли, жени, история, политика, спорт
Кара : Вектра Б, X18ХЕ, 98г.
Registration date : 30.05.2007

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty12/8/2007, 21:00

cecko_pleven написа:
Това е проблем при всички Вектри А и Калибра така, че Здравко по-добре отиди на автотапицер ( знам къде има едни много добри) мисля че не дерат кожи
Ама Цеци, тя моята тапицерия не е мръднала! :D Става въпрос за на Вектра Вектрата. Arrow
Върнете се в началото Go down
cecko_pleven
TEAM
TEAM
cecko_pleven


Брой мнения : 125
Age : 44
Град : Плевен
Интереси : кар аудио
Кара : Opel Vectra B 2.0 DTI
Registration date : 27.05.2007

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty12/8/2007, 22:19

:oops: :affraid: lol! Кората на вратата при вектра А 982151 малеееее кви глупости съм писал не е истина чета между редовете май хахахахаххаах сссссори за което Кората на вратата при вектра А 493237
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net/index.htm
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty13/8/2007, 11:52

ми най добре е да потърса по автоморгите иначе няма смисъл за нова или нещо такова
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
cecko_pleven
TEAM
TEAM
cecko_pleven


Брой мнения : 125
Age : 44
Град : Плевен
Интереси : кар аудио
Кара : Opel Vectra B 2.0 DTI
Registration date : 27.05.2007

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty14/8/2007, 08:36

това е решението или от морга или автотапицер
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net/index.htm
vector
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове
vector


Брой мнения : 33
Age : 48
Град : София
Интереси : може.......всичко
Кара : Vectra 1.7D
Registration date : 03.02.2008

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty9/2/2008, 22:46

Скоро ходих на тапицер и излиза че взимат стотарка само за работата. Моята беше за нов таван и сам си го направих за 30 лв. за материали- кожа и лепило. Понеже и вратите са ми тръгнали та поогледах- не е чак толкова сложно да се тапицират и те. Даже съм хвърлил мерака и на пластмасата между таблото и предното стъкло. На тапицер като станеме ретро!
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty10/2/2008, 09:58

М/у другото бях мернал в Опел клуба един пич с калибра,който си беше взел от морга кора ,ако не се лъжа 60 лв. му беше излезнала което е сравнително добре
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
dancho_nakov
Новак
Новак
dancho_nakov


Брой мнения : 4
Registration date : 02.02.2011

Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty2/2/2011, 23:12

същия проблем, и мисля на автотапицер да я водя..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кората на вратата при вектра А Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кората на вратата при вектра А   Кората на вратата при вектра А Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кората на вратата при вектра А
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Интериор-
Идете на: