Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
vasko
Новак
Новак
vasko


Брой мнения : 5
Registration date : 02.03.2008

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty2/3/2008, 13:30

Здравейте. Трябват ми брони за Вектра Б ... колата ми е 98-ма година (преди фейслифта). Също и халогени.

Имам и въпрос , ако си намеря брони от фейслифта дали ще паснат точно? Все пак купетата са едни и същи нали?
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty2/3/2008, 20:49

Ще паснат точно :)
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
vasko
Новак
Новак
vasko


Брой мнения : 5
Registration date : 02.03.2008

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty3/3/2008, 00:25

Чудесно. Сега ако има някой да продава....
Или ... някакви идеи къде да търся? Знаете ли някакви по снабдени автоморги из софия и района?
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty3/3/2008, 10:08

Ми на Околовръстното би трябвало да има,от дясната страна гледаш(от към витоша),в дружба знам че имало някаква автоморга която предлагала добър избор
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
vasko
Новак
Новак
vasko


Брой мнения : 5
Registration date : 02.03.2008

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty3/3/2008, 12:10

На околовръсното ходих и няма там... къде е тази в Дружба?

Гледах това: http://www.avtocasti.com/viewtopic.php?f=22&t=22
и не разбирам как нови брони могат да са по-евтини от втора употреба.
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty3/3/2008, 21:38

Еми аз гледах за Вектра А понеже знам по колко вървят... и по толко са нови за А ,незнам какви са цените за В / а за Дружба ше поразпитам и ще ти кажа
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
vasko
Новак
Новак
vasko


Брой мнения : 5
Registration date : 02.03.2008

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty4/3/2008, 12:56

Благодаря ти колега. Ако разбереш нещо пиши :)
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty4/3/2008, 22:36

Еми така ми обясниха...цитирам като слизаш от Младост пърата улица в дясно ,успех
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
vector
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове
vector


Брой мнения : 33
Age : 48
Град : София
Интереси : може.......всичко
Кара : Vectra 1.7D
Registration date : 03.02.2008

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty5/3/2008, 16:26

Интересно ми е колко ще ти я предложат там втора употреба, иначе питах за Вектра Б предната ти е 100 лв нова, с дупки за халогените, а халогени по 45 лв. Задната е по- скъпа обаче незнайно защо. Иначе е на лесно място моргата - колегата добре е обяснил.
Върнете се в началото Go down
vasko
Новак
Новак
vasko


Брой мнения : 5
Registration date : 02.03.2008

Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty5/3/2008, 16:40

Сега... последната информация която получих е че тия брони от сайта не били качествени , те са по-евтини от втора употреба даже...
Тъй като аз търся фейслифтови в една автоморга ми казаха че задната струва 200 лева , в друга автоморга ми казаха че предна и задна общо ми струват 350 лева ако искам и праговете стават 500 лева (без халогени)... излиза че горе-долу толкова ги дават ако не си "свой човек"....

Благодаря ви за информацията колеги... тази в Дружба не съм я открил още , не съм стигнал до там още , ама тия дни може и натам да мина...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.   Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Търся: Брони (предна и задна) за вектра Б.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Обяви :: Купува-
Идете на: