Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Проблем с централното заключване

Go down 
+3
ceci_b
VECTRA
baby-boy
7 posters
АвторСъобщение
baby-boy
Новак
Новак



Брой мнения : 2
Age : 34
Кара : Opel Vectra 1.8 16V
Registration date : 17.05.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty24/5/2008, 21:16

Здравейте колеги,
тъй като съм нов в този форум, а и не само тук и по пътя, имам малък проблем с превозното средство :P . Колицата е Вектра Б 1.8 16V и централното не работи! Сменявам батерията на дистанционното сигурно за 10 път и все същия резултат. Питах други колеги и те ми казаха, че може да е от блока на централното. И аз като добро другарче го отворих и абсолютно никакъв проблем не видях. Може ли да ми дадете съвет какво да направя, защото почвам да се изнервям и да завиждам на хората, които си заключват колите с дистанционно :x Поздрави и благодаря предварително :)
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty25/5/2008, 10:32

Проблемите може да са доста,имам някакво странно чуство че самото дестанционна се е развалило...аз не разбирам много от централно ама най-добре според мен е да го погледне зарбирач..да не го даразвалиш случайно...успех с ремонта всепак
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
baby-boy
Новак
Новак



Брой мнения : 2
Age : 34
Кара : Opel Vectra 1.8 16V
Registration date : 17.05.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty25/5/2008, 11:12

Да, аз също си мислех, че е от дистанционното, ама да кажа все пак, че лампичките си му светят и на външен вид мисля, че проблема е някъде в колата. Проверих всички бушони( поне тези дето са в краката на шофьора, не знам дали има други) и се оказаха всички здрави. Но колега щом казваш, че може да е от дистанцията, утре, ако имам време, ще я откарам при един майстор да я погледне и после ще кажа какъв е бил проблема. Но ако все пак някой знае какво може да е, моля нека да пише :o
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty26/5/2008, 20:51

Да споделиш какво и е имало... :)
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
ceci_b
Бута рушвети
ceci_b


Брой мнения : 19
Age : 38
Град : vraca
Кара : opel vectra B
Registration date : 17.08.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty15/9/2008, 21:43

колега и ас имам същиа проблем като ми докараха колата не работеше и дистанционното светеше след известно време каране икакто си показвах на един приател 4е нещо не ми работи дис. колата се заклю4и и така около 4 месеца си работеше без никавки проблеми и в4ера я заклю4их и това си беше 2 дена ве4е цакам ама неще и ме самниава 4е проблема е в приемника на сигнала но не зная каде се намира и то по то4но някоя букса може би от вибрациите се намества та ако знаеш каде се намира приемника кажи пак може да го разконспирираме този проблем
Върнете се в началото Go down
vector
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове
vector


Брой мнения : 33
Age : 48
Град : София
Интереси : може.......всичко
Кара : Vectra 1.7D
Registration date : 03.02.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty16/9/2008, 15:35

Дистанционното може да си свети, но проблема ти е в централата на алармата. Откачаш я от буксите и при най- близкия алармаджия. Смяна на изгорял елемент- около 20 лв. Може и по-малко- зависи от повредата.

Опс, при мен алармата командва централното та горното не знам дали важи за теб.
Върнете се в началото Go down
Dan
Новак
Новак
Dan


Брой мнения : 10
Age : 37
Град : Левски
Интереси : Да знам повече ...
Кара : Opel Vectra B 2.0 DTI 16V (X20DTH)
Registration date : 04.09.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty23/9/2008, 20:47

Здравейте колеги и от мен ... та днес преди час и при мен се получи нещо такова.Всичко си е наред.Oтключвам колата от дистанционното вземам си едни ключове затварям вратата и до там ... не иска повече да сe заключи от дистанционното.Нито съм го изпускал нито нищо,отключи и край ... от какво може да се е получило :shock: Да уточним колата няма аларма всичко си е оригиналното ... Проблем с централното заключване 347372
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty25/9/2008, 19:14

Dan написа:
Здравейте колеги и от мен ... та днес преди час и при мен се получи нещо такова.Всичко си е наред.Oтключвам колата от дистанционното вземам си едни ключове затварям вратата и до там ... не иска повече да сe заключи от дистанционното.Нито съм го изпускал нито нищо,отключи и край ... от какво може да се е получило :shock: Да уточним колата няма аларма всичко си е оригиналното ... Проблем с централното заключване 347372
Баси масовото...а дa не ти се е скапало централното ?


Последната промяна е направена от VECTRA на 26/9/2008, 18:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
ceci_b
Бута рушвети
ceci_b


Брой мнения : 19
Age : 38
Град : vraca
Кара : opel vectra B
Registration date : 17.08.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty26/9/2008, 18:05

ми и аз тава се 4удя ако знае ниакои каде се намира тиа приемник на сигнала да се обажда та да горазглабиам да вида какво може да се направи по вапроса мислиа 4е проблема не е в дис.
Върнете се в началото Go down
Dan
Новак
Новак
Dan


Брой мнения : 10
Age : 37
Град : Левски
Интереси : Да знам повече ...
Кара : Opel Vectra B 2.0 DTI 16V (X20DTH)
Registration date : 04.09.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty27/9/2008, 12:57

VECTRA написа:
Баси масовото...а дa не ти се е скапало централното ?
Ами незнам колега ама с ключа като заключвам, няма проблем всичко си е наред ... незнам ще видя тея дни един умник тука да видим кво ще ми каже и той . Проблем с централното заключване 947724
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty27/9/2008, 16:14

ОК,пиши след това какво е станало :)
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
sadistaa
Бута рушвети



Брой мнения : 20
Град : varna
Кара : Vektra B 1.6 16V
Registration date : 04.04.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty27/9/2008, 16:45

Туй наистина много масов проблем :) и на мойта фабричното й дистанционо не работи, въпреки че си свети. Просто и сложих една аларма (защото ми трябваше за каското де) и готово, в смисъл с нея нямам проблем. Което е доста странно защото, ако проблема е в централното защо рабпти с алармата????
Върнете се в началото Go down
Dan
Новак
Новак
Dan


Брой мнения : 10
Age : 37
Град : Левски
Интереси : Да знам повече ...
Кара : Opel Vectra B 2.0 DTI 16V (X20DTH)
Registration date : 04.09.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty28/9/2008, 22:42

sadistaa написа:
... и на мойта фабричното й дистанционо не работи, въпреки че си свети.
Абсолютно и при мен е така ... ама немога да го видя тоя моя човек още да видим кво ще каже.
Върнете се в началото Go down
Dan
Новак
Новак
Dan


Брой мнения : 10
Age : 37
Град : Левски
Интереси : Да знам повече ...
Кара : Opel Vectra B 2.0 DTI 16V (X20DTH)
Registration date : 04.09.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty15/10/2008, 07:39

Здравейте Колеги.Искам да кажа, че моето центрaлно се оправи по следния начин:
Дадох на контакт и веднага след това натиснах бутона за отключване както ключа е на контакт,в следствие на което колата за заключи и отключи сама.След това излизам "бастър копче" и всичко си е ОК :cheers: Проблем с централното заключване 947724 Проблем с централното заключване 658952 Имаше колеги с подобен проблем като моя,пробвайте моя начин ... Проблем с централното заключване 243546
Върнете се в началото Go down
sadistaa
Бута рушвети



Брой мнения : 20
Град : varna
Кара : Vektra B 1.6 16V
Registration date : 04.04.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty17/10/2008, 16:55

Мдааа найстина става ;) явно това е тайната:)))) И ако разкачиш акумулатора трябва пак да го направиш
Върнете се в началото Go down
Dan
Новак
Новак
Dan


Брой мнения : 10
Age : 37
Град : Левски
Интереси : Да знам повече ...
Кара : Opel Vectra B 2.0 DTI 16V (X20DTH)
Registration date : 04.09.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty17/10/2008, 19:03

sadistaa написа:
Мдааа найстина става ;) явно това е тайната:)))) И ако разкачиш акумулатора трябва пак да го направиш
:cheers:Радвам се колега!Все пак не сме се събрали да се лъжем,а да си помагаме ;) Проблем с централното заключване 658952 Проблем с централното заключване 347372 Проблем с централното заключване 243546
Върнете се в началото Go down
ceci_b
Бута рушвети
ceci_b


Брой мнения : 19
Age : 38
Град : vraca
Кара : opel vectra B
Registration date : 17.08.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty23/10/2008, 08:31

ееее браво бе 4овек ти ни отвори о4ите и моето проработи супер мерси мнооо за инфото
Върнете се в началото Go down
Dan
Новак
Новак
Dan


Брой мнения : 10
Age : 37
Град : Левски
Интереси : Да знам повече ...
Кара : Opel Vectra B 2.0 DTI 16V (X20DTH)
Registration date : 04.09.2008

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty23/10/2008, 19:31

ceci_b написа:
ееее браво бе 4овек ти ни отвори о4ите и моето проработи супер мерси мнооо за инфото
Проблем с централното заключване 347372 Проблем с централното заключване 243546 Чакам да почерпиш ;) Проблем с централното заключване 409846 Радвам се , че съм ти помогнал Проблем с централното заключване 947724
Върнете се в началото Go down
donora
Новак
Новак



Брой мнения : 2
Registration date : 21.10.2012

Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty28/3/2013, 20:53

Dan написа:
Здравейте Колеги.Искам да кажа, че моето центрaлно се оправи по следния начин:
Дадох на контакт и веднага след това натиснах бутона за отключване както ключа е на контакт,в следствие на което колата за заключи и отключи сама.След това излизам "бастър копче" и всичко си е ОК :cheers: Проблем с централното заключване 947724 Проблем с централното заключване 658952 Имаше колеги с подобен проблем като моя,пробвайте моя начин ... Проблем с централното заключване 243546

Мерси батка спести ми поне 20-30лв за ремонт. Много ти благодаря. :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблем с централното заключване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с централното заключване   Проблем с централното заключване Empty

Върнете се в началото Go down
 
Проблем с централното заключване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Електрическа инсталация и електроника-
Идете на: