Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Решетка без емблема за Vectra B

Go down 
+3
VECTRA
xarvatina
drago80ta
7 posters
АвторСъобщение
drago80ta
Новак
Новак
drago80ta


Брой мнения : 11
Age : 43
Град : търговище
Кара : vectra B 1.8 16v
Registration date : 11.02.2009

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty12/2/2009, 13:46

От къде да си намеря има ли в някай сайт нещо
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty12/2/2009, 18:38

да бе, вярно, и аз много изкам да си намеря такава решетка за моита, много готино и седи на веХтрата...
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty12/2/2009, 19:55

Ми то май не се продава в смисъл примерно имсшерите имат такива,търсете от такъв...
Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty12/2/2009, 23:11

е... ирмшер... де да ги търсим тея кенефи, нема ли некой сат, от там да си ги поръчаме или некой магазин по големите градове...
Върнете се в началото Go down
VECTRA
Взима участие :)
Взима участие :)
VECTRA


Брой мнения : 359
Град : София
Интереси : StreeT RacinG
Кара : Вектра А C16NZ..C20LET?
Registration date : 22.05.2007

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty13/2/2009, 17:31

Върнете се в началото Go down
https://vectra-club.bulgarianforum.net
drago80ta
Новак
Новак
drago80ta


Брой мнения : 11
Age : 43
Град : търговище
Кара : vectra B 1.8 16v
Registration date : 11.02.2009

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty13/2/2009, 18:41

Има я на фк решетката ама много надуват цените в сравнение от каталога 100% направо се ебават с хората
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty13/2/2009, 19:20

абе накрая като си купя мрежа от тая обикновената алуминиевата и като си я направя сам... познай, кое ще е по яко...
Върнете се в началото Go down
drago80ta
Новак
Новак
drago80ta


Брой мнения : 11
Age : 43
Град : търговище
Кара : vectra B 1.8 16v
Registration date : 11.02.2009

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty14/2/2009, 00:03

Е не с тая решетка ми е малко селско ще ме извиняваш
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty14/2/2009, 09:08

абе селско е ако го направиш селско, има същата такава мрежа черна, ако си захванеш както трябва, без да има разни нагънати и щръкнали глупости може да стане по-добра и от оригиналната... има си начини... просто трябва сръчна ръка...
Върнете се в началото Go down
drago80ta
Новак
Новак
drago80ta


Брой мнения : 11
Age : 43
Град : търговище
Кара : vectra B 1.8 16v
Registration date : 11.02.2009

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty14/2/2009, 14:33

Да така е ако е направено както трябва ама тази дето я искам е решетка не мрежа ,имаш ли някоя снимка на направена такава
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty14/2/2009, 15:41

да бе, аз я знам решетката кято искаш, вийдал съм тук във Варна има една такси с такава... но съм виждал и една на която е направена с такава черна мрежа, аз работа в магазин за авточасти и аксесоари и имам такава, тя е с лек налкон на нижките и когато се направи наклона де е надолу... незнам дали ще можеш да си представиш това което се опитвам да ти обясня, но ако го направиш както трябва става много добре и никой не може да разбере че ти си го правил сам
Върнете се в началото Go down
drago80ta
Новак
Новак
drago80ta


Брой мнения : 11
Age : 43
Град : търговище
Кара : vectra B 1.8 16v
Registration date : 11.02.2009

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty14/2/2009, 18:19

Добре ама пак да питам аз мрежата ще бъде под пластмасата на мястото на решетката налипо на вътре ще стои на на нивото на капака и фаровете.
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty14/2/2009, 19:12

нали знаеш като изкараш маската, как се отделя черната решетка от другото... мрежата като се направи да си влиза на неиното място, от задната страна като направи хубаво с черен силикон ще стане идеално, просто трябва да си поиграеш малко повече и да се стараеш като го правиш да стане както искаш...
Върнете се в началото Go down
vectrafen
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове
vectrafen


Брой мнения : 44
Age : 40
Град : Sofia, Lulin 3
Интереси : Tuning
Кара : Opel Vectra 2.0 16V X20XEV
Registration date : 23.01.2009

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty5/7/2009, 15:22

70 кинта струва въпросната решетка оригинална!
Върнете се в началото Go down
martin_105
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Registration date : 27.11.2009

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty27/11/2009, 19:53

Здравейте най лесния начин е малко е селски но ас сам от пк но решетката става перфектна:
Така значи взимате и купувате една решетка нова струва 25 лева после взимате един шлайфер и изрязвате емблемата на новата решетка след това измервате разтоянието и изрязвате същите по дължина парчета от старата решетка и запоя вате със поялник . Ето вижте я http://marto105.znih.com/
/
Върнете се в началото Go down
ivan1153
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Registration date : 09.04.2010

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty9/4/2010, 16:25

Най-лесно е като влезете в ebay.цо.uk там можете да немерите всичко от корто имате нужда и доставката не е мн скапа решетката без емблема е около 30 паунда,аз живея там и скоро си я поръчах и сега ще я слагам,само че когато търсите трябва да напишете вауххалл вектра грилл и те ще ви излязат.
Върнете се в началото Go down
vectrabpower
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове
vectrabpower


Брой мнения : 50
Age : 40
Град : София
Интереси : Само Вектраааааа
Кара : Опел Вектра Б X20XEV
Registration date : 29.09.2009

Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty13/4/2010, 13:26

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=101&t=166057
мога да ти намеря нужната решетка! това е моята обява намери ме да се разберем ако имаш интерес
Върнете се в началото Go down
http://www.poison-tuning.hit.bg
Sponsored content





Решетка без емблема за Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Решетка без емблема за Vectra B   Решетка без емблема за Vectra B Empty

Върнете се в началото Go down
 
Решетка без емблема за Vectra B
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Vectra 2.2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Купе и екстериор-
Идете на: