Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Скоростна кутия Vectra B

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
drago80ta
Новак
Новак
drago80ta


Брой мнения : 11
Age : 43
Град : търговище
Кара : vectra B 1.8 16v
Registration date : 11.02.2009

Скоростна кутия Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Скоростна кутия Vectra B   Скоростна кутия Vectra B Empty13/2/2009, 19:09

Колеги имах проблем с деференцияла от къде мога да нямеря да си поправя старата кутия?
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

Скоростна кутия Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скоростна кутия Vectra B   Скоростна кутия Vectra B Empty13/2/2009, 19:26

за около 400лв. ще намериш същата кутия от някоя морга, по добре я сменяи цялата, един познат имаше същия проблем 2 пъти я прави... и все се разваляше, накрая взе една от автоморга, смени я и сега вече си кара с нея повече от 2 години без да има проблеми с нея...
Върнете се в началото Go down
ceci_b
Бута рушвети
ceci_b


Брой мнения : 19
Age : 38
Град : vraca
Кара : opel vectra B
Registration date : 17.08.2008

Скоростна кутия Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скоростна кутия Vectra B   Скоростна кутия Vectra B Empty13/2/2009, 19:46

ее може да не е кои знае какъв проблема виш някои маистор ,пораспитаи на сам натам недеи направо да се фъргаш на друга а относно цената във Враца и по тънко моеш да я намериш.УСПЕХ
Върнете се в началото Go down
drago80ta
Новак
Новак
drago80ta


Брой мнения : 11
Age : 43
Град : търговище
Кара : vectra B 1.8 16v
Registration date : 11.02.2009

Скоростна кутия Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скоростна кутия Vectra B   Скоростна кутия Vectra B Empty14/2/2009, 00:06

Мерси колеги ама аз си взех от морга и я смених ама ми остана старата с прецакан деференциял кутията е здрава идеята ми е да поправя старата
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скоростна кутия Vectra B Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скоростна кутия Vectra B   Скоростна кутия Vectra B Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скоростна кутия Vectra B
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Ходова част-
Идете на: