Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б   ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty24/3/2009, 21:46

здравеите, даите съвет, какви амортисьори за вектра Б, газови или маслени и каква марка...
Върнете се в началото Go down
ерменчев
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове



Брой мнения : 53
Град : ПЛОВДИВ
Интереси : ЛОВ И ОПЕЛИ
Кара : VEKTRA B 2.0 DTI 16V
Registration date : 04.01.2009

ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б   ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty26/3/2009, 20:44

Колега по каталог ги дават масленни,но на АСТРАТА си сложих отзад газови и се държи перфектно.Вярно е,че тя е по лека.За марката, имам познати в автомагазини,които продават"ALLKO"(мисля,че така се казват) и нямат никакви рекламации.
Дано да съм ти помогнал в избора,но е добре да събереш още мнения.
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б   ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty28/3/2009, 13:26

тея АЛКО ми ги препоръчват не за първи път... аз продавам авточасти и знам кое какво е но има няколко възможни варианта и се чудя кой да изебра...
Върнете се в началото Go down
gecata
Новак
Новак
gecata


Брой мнения : 6
Age : 36
Registration date : 21.04.2009

ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б   ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty4/5/2009, 15:58

колега аз на моята кошара сам с газови амортисйори на monro ако го пиша правилно де :) и съм доволен нямал съм проблем с тях откакто я имам вектричката сам навъртял 70 000 километра и като мина през легнал полицаи още съскат
Върнете се в началото Go down
xarvatina
Взел си книжката от третия път
Взел си книжката от третия път
xarvatina


Брой мнения : 82
Age : 43
Град : Варна
Интереси : car-audio
Registration date : 18.10.2008

ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б   ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty6/5/2009, 08:45

абе няколко мой приятели сменяха и слагаха монро и после всеки имаше проблем, единния смени и 4-те и после единия заден му изпусна... на един друг авер сложи отзад 2 и 2 си заминаха още на втория месец... няма да са монро моите амортизатори... ;)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б   ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЗАДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА ВЕКТРА Б
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Ходова част-
Идете на: