Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
chava
Новак
Новак
chava


Брой мнения : 1
Registration date : 04.07.2009

Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява Empty
ПисанеЗаглавие: Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява   Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява Empty4/7/2009, 18:08

Здравейте!
От 1 седмица се лутам по майстори, моля помагайте!
Имам Вектра В 1997 1.8 16V. Започна да ми загрява до червената зона. Провериха ми релетата за перките-работят, датчичите на перките - уж работят, смених си датчика за купето и термостата но пак ми направи същият номер! Интересно е че го прави само в града и когато е включен климатика! Като спра климатика температурата веднага пада до 90градуса. Карам на газ! Провериха ми кабелите и водната помпа казаха че са наред! Имам достатъчно антифриз и нямам течове! Не мога да разбера какво става и какво да правя
Моля ако някой има идея какво става с автомобила ми да пише.
Върнете се в началото Go down
Bodila
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Registration date : 13.02.2009

Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява   Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява Empty26/7/2009, 11:59

Така незнам по какви сервизи си ходил и защо си си дал парите на вятъра но 105 градоса е работната температура на ЕКО то така че с пуснат климатик се качва малко над 100 то градуса колата си е наред несе притеснявай неси 1 вия с този проблем
Върнете се в началото Go down
Chakalesko
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове



Брой мнения : 32
Age : 73
Град : Барселона
Интереси : Коли
Кара : Омега Лотус
Registration date : 16.01.2011

Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява   Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява Empty16/1/2011, 22:57

мой савет промивка на охладителната система и проверка на радиатора :) касмет
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява   Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява Empty

Върнете се в началото Go down
 
Помагайте ОПЕЛ Vektra B Прегрява
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [b]Problem s moshtnostta na vektra b 1.6 eko tek[/b]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Вектра Клуб България :: VECTRA B-
Идете на: