Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 добавяне филтър на вентилационната система

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pesho_pi
Новак
Новак
pesho_pi


Брой мнения : 6
Age : 41
Град : Svilengrad
Интереси : Upgrade car
Кара : Vektra A 1.8MI 90hp
Registration date : 16.08.2009

добавяне филтър на вентилационната система Empty
ПисанеЗаглавие: добавяне филтър на вентилационната система   добавяне филтър на вентилационната система Empty1/8/2010, 00:59

Здравейте, колеги. Крам Вектра А 91г. 1.8 моно въпроът ми е следния: Има ли възможност да си монтирам филтър на вентилационната система понеже ми вкарва отвън доста твърди цастици и прах. Колата е без климатик. Дали е възможно да се вземе кутия за филтър от моделите с климатик и да се постави преди турбината която засмуква въздух. Ако някой е правил подобно нещо нека сподели.
Върнете се в началото Go down
gsi
Новак
Новак
gsi


Брой мнения : 2
Кара : Opel Vectra A
Registration date : 30.10.2010

добавяне филтър на вентилационната система Empty
ПисанеЗаглавие: Re: добавяне филтър на вентилационната система   добавяне филтър на вентилационната система Empty23/1/2011, 17:21

Продават се много и различни филтри и можеш сам да си направиш.Махаш пластмасата под чистачките и измери колко е отвора и поразпитай в кои магазини ги има.Най вече където има климатици.
Върнете се в началото Go down
gsi
Новак
Новак
gsi


Брой мнения : 2
Кара : Opel Vectra A
Registration date : 30.10.2010

добавяне филтър на вентилационната система Empty
ПисанеЗаглавие: Re: добавяне филтър на вентилационната система   добавяне филтър на вентилационната система Empty23/1/2011, 17:30

Аз лично още не съм си направил но също имам мерак.Мойта има климатик и на него ще сложа филтър но се разучавм как да стигна до него без да имам аварии confused
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





добавяне филтър на вентилационната система Empty
ПисанеЗаглавие: Re: добавяне филтър на вентилационната система   добавяне филтър на вентилационната система Empty

Върнете се в началото Go down
 
добавяне филтър на вентилационната система
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Направи си сам-
Идете на: