Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Помощ миреми в купето на бензин!!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Chakalesko
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове



Брой мнения : 32
Age : 73
Град : Барселона
Интереси : Коли
Кара : Омега Лотус
Registration date : 16.01.2011

Помощ миреми в купето на бензин!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Помощ миреми в купето на бензин!!!   Помощ миреми в купето на бензин!!! Empty16/3/2011, 14:40

Здравейте колеги от 3г. съм горд собственик на Опел Вектра б 2.0 16в 136к.с и съм много доволен от автомобила. Сега по същество от миналата пролет почна да ми намерисва на бензин вътре и така си остана дори и лятото. На каки ли не майстори съм ходил при тях не мерише после пак почва да мерише миризмата не е силна което означава че не е голям проблема но немога да разбера каде е. След лятото някаде към края на октомври месец като захладня спря да мерише и аз си викам а само се излекува корабчето ми но уви. Сега нали пак имаше няколко топли дни и като ходихме на семейна разходка с женами и детото на балкана пак се усети тази миризма и пак се притесних все пак си возя семейството и това много ме обезпокоява отностно сигурноста на женами и детето мй. Моля накой ако е имал такъв проблем да сподели!!! Със здраве колеги.
Върнете се в началото Go down
zdravkop
Професионален шофьор
Професионален шофьор
zdravkop


Брой мнения : 112
Age : 60
Град : Плевен
Интереси : коли, жени, история, политика, спорт
Кара : Вектра Б, X18ХЕ, 98г.
Registration date : 30.05.2007

Помощ миреми в купето на бензин!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ миреми в купето на бензин!!!   Помощ миреми в купето на бензин!!! Empty18/3/2011, 20:55

Колега, имаш напукано маркуче на горивопровода или някое съединение се е разхлабило. Провери от резервоара до рейката маркучетата и бензинопроводите.
Върнете се в началото Go down
 
Помощ миреми в купето на бензин!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Вектра Клуб България :: VECTRA B-
Идете на: