Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нещо похлопва.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ивайло
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Registration date : 17.04.2011

Нещо похлопва. Empty
ПисанеЗаглавие: Нещо похлопва.   Нещо похлопва. Empty17/4/2011, 17:07

Здравейте любители на "Вектрите".И аз имам една баба вектра , която много си я харесвам.Издание 1992г мотор 1.8 , кола слънце.Откровено казано аз нищо ама съвсем нищо не разбирам от автомобили.Вектрата я купих през 2006г и от тогава съм и сменял само акумулатор , радиатор , два амортисиора , водна помпа , два задни и един преден лагер , крушка за фара , крушка за стоп и ремък за динамото.От известно време ми прави впечетление , че когато преминавам през по голяма неравност нещо отпред в дясно похлопва.Не винаги и не много натрапчиво но започва да похлопва.Искам до помоля някой ако има схема на предното окачване на вектра А да го качи за я разуча.Казано с други думи искам малко да се образовам технически а не просто да закарам автомобила в сервиз.Благодаря Ви предварително приятели.
Върнете се в началото Go down
vectrabpower
Xоди на шофьорски курсове
Xоди на шофьорски курсове
vectrabpower


Брой мнения : 50
Age : 40
Град : София
Интереси : Само Вектраааааа
Кара : Опел Вектра Б X20XEV
Registration date : 29.09.2009

Нещо похлопва. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо похлопва.   Нещо похлопва. Empty22/5/2011, 15:39

Може да е биалетка.Струват по 10 лева пластмасови!
Върнете се в началото Go down
http://www.poison-tuning.hit.bg
 
Нещо похлопва.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Ходова част-
Идете на: