Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 проблем с антена или не знам какво

Go down 
АвторСъобщение
pampara
Новак
Новак
pampara


Брой мнения : 1
Age : 37
Град : казанлък
Registration date : 25.10.2011

проблем с антена или не знам какво Empty
ПисанеЗаглавие: проблем с антена или не знам какво   проблем с антена или не знам какво Empty2/11/2011, 20:16

здравейте колеги , нов съм във форума , но имам един много странен проблем : когато си взех колата преди месец нямаше антена , та реших да я сменя, обаче по моргите не можах да открия антена за моята кола става въпрос за Vectra A C16NZ . Открих магазин от където си купих нова антена с думите че е точно за моята кола и действително се оказа същата . По време на поставянето установих 4е кабелите се разминават малко относно размера оригиналния на колата се оказа много по тънък (самото кабелче медното вътре) както и да е сложих я и почти веднага хванах някои от станциите които слушам , обаче тогава почнаха и проблемите с първия дъжд и започна да ми губи станциите като се намокри . Изчетох доста теми къде може да е проблема но на всякъде колегите с такива коли пишат за някакъв антенен усилвател и някакво окисляване на платката на същия усилвател . Та въпроса ми е къде се намира този усилвател , може ли от него да ми е проблема и ако някои знае бих помолил да каже къде да търся проблема, а и забравих да напиша модела на касетофона- оригинален на опел SC202 мисля че е на блаупункт . Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
 
проблем с антена или не знам какво
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Problem s vectra B 2.0 16v DTI

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Технически въпроси :: Car Audio-
Идете на: