Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 смяна на осветлението на таблото

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
head2head
Бута рушвети



Брой мнения : 15
Registration date : 24.01.2009

смяна на осветлението на таблото Empty
ПисанеЗаглавие: смяна на осветлението на таблото   смяна на осветлението на таблото Empty1/4/2012, 14:51

Здравейте, колеги. Една мисъл ме мъчи наскоро, явно имам изгорели няколко крушки на таблото и също така не ми работи осветлението на парното, там където са човечетата и лентата с червено и синьо. Може ли някой да ми даде инфо как да разглобя таблото за да сменя тези диоди ли са крушки ли. Днес се пробвах, но не успях, беше страх да напъвам за да не счупя нещо.
Ако някой може да помогне.
Мерси предварително
Върнете се в началото Go down
zdravkop
Професионален шофьор
Професионален шофьор
zdravkop


Брой мнения : 112
Age : 60
Град : Плевен
Интереси : коли, жени, история, политика, спорт
Кара : Вектра Б, X18ХЕ, 98г.
Registration date : 30.05.2007

смяна на осветлението на таблото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: смяна на осветлението на таблото   смяна на осветлението на таблото Empty2/4/2012, 18:10

На Вектра А таблото се сваля много лесно. Развиват се болтчетата при завъртян волан от двете страни, за да свалиш корите, както и трите болта отдолу, нататък е лесно. Само трябва да откачиш жилото на километража, но не знам дали ще се справиш, ако го правиш за първи път. Аз на моята бивша Вектра съм го свалял поне 5-6 пъти. И не са с диоди,а са крушки. Всъщност няма смисъл да ти отговарям, защото в синия форум вече са ти отговорили- http://www.opelclub.bg/index.php?showtopic=98130
Върнете се в началото Go down
 
смяна на осветлението на таблото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Вектра Клуб България :: VECTRA A-
Идете на: